#OOTD Silk & Sleek

Jak jste si už mohli všimnout, tak miluju šátky . Jsou šik, ihned oživí monotónní outfit a můžete se vyhrát s barvami a doplňky. Větší š...

Jak jste si už mohli všimnout, tak miluju šátky. Jsou šik, ihned oživí monotónní outfit a můžete se vyhrát s barvami a doplňky. Větší šátek si můžete uvázat jako halenku, menší zaplést do vlasů nebo jím ozdobit kabelku.
Tento šátek je ze 100% hedvábí, je od německé značky FRAAS a koupila jsem ho v obchodním domě Kartstadt v Berlíně za 30EUR ve slevě. Na první pohled jsem si ho zamilovala a udělala si k narozeninám radost. Jak poznáte hedvábný šátek? Hedvábí v létě chladí a v zimě hřeje. Má svou specifickou vůni a při tření tiše šustí. Pokud dáte kousek hedvábného vlákna do plamene, netaví se (jako umělé materiály) a zanechává šedý popílek.

Okrové kalhoty a burgundy lodičky, obojí ze ZARY, můžou působit podzimně, ale mě tato kombinace baví i v létě právě díky modrému šátku, který v mozaice obsahuje právě tyto barvy. Slonovinově bílá halenka z H&M je ze vzdušného polyesteru a má hezké detaily plisované náprsenky s jemnými knoflíčky bez límečku. Shopper kabelka ze ZARY barevně ladí k lodičkám a nosím ji pouze pokud potřebuju vzít notebook na obchodní schůzku. Jinak je pro mě moc velká a osobně mám radši menší crossbody kabelky nebo batůžky.

Nosíte taky hedvábné šátky? Nebo jsou pro vás moc drahé?Top - H&M
Trousers - ZARA
Shoes - ZARA
Bag - ZARA
Scarf - FRAAS
Sunglasses - souvenir (RayBan dupe)
Watch - Fossil
Bracelets - PrimarkYou Might Also Like

0 komentářů

Polyvore

Polyvore

Flickr Images