#OOTD: Lady in red

Síla , sebevědomí , ženskost . A především odvaha - být jiná, věřit sama sobě a překonávat hranice. Kdo jste neviděl film The Dressmak...

Dress - NewYorker leather sandals - CCC handbag - Primark watch - Fossil bracelet - Primark earrings - Swarovski pearls golden necklace - gift sunglasses - souvenir

Síla, sebevědomí, ženskost. A především odvaha - být jiná, věřit sama sobě a překonávat hranice. Kdo jste neviděl film The Dressmaker s úžasnou Kate Winslet v hlavní roli, tak neváhejte. Kate Winslet je skvělá herečka, jejíž talent mě nikdy nepřestane udivovat. Nehledě na to, že je nádherná, je to především žena, která s grácií překonává výzvy a je mou inspirací. Ve zmíněném filmu, který má dokonale propracované kostýmy, zazáří v rudých šatech a vmžiku na sebe strhne veškerou pozornost.

Rudá rtěnka, rudá růže, ale především rudé šaty - mají něco do sebe. Je to klasika, co provokuje a svádí, ale přitom dovolí se přiblížit jen těm, co mají kuráž. Když jsem viděla tyto šaty na ramínku a omrkla složení na cedulce, zamilovala jsem se na první pohled. Košilové šaty, přepásané v pase, splývavá kolová sukně a praktické kapsy skryté na bocích. Co víc se můžu přát?

Outfit jsem doplnila koženými sandálky, které stylem nevyjdou z módy a budou pasovat k jakémukoliv outfitu. Krémová kabelka s metalickými proužky na zlatém řetízku působí decentně, ale přitom luxusně. Pozlacené obroučky na brýlích ladí se zlatými hodinkami, jejichž nadčasový design mi vyloženě dělá radost. A to nejdražší samozřejmě nosíme co nejblíže srdci - zlatý řetízek jsem dostala od bratra k 18. narozeninám a zlaté srdíčko mám od sestřenky, a je téměř na chlup stejné jako to, co nosí mamka. Aspoň tak jsou mi stále na blízku, i když bydlím v zahraničí.

V Berlíně jen zřídka kdy vidím krásně oblečenou ženu, která by mě něčím inspirovala. Móda se tu povětšinou neřeší - jak řekl starosta Berlína - "Berlin is poor but sexy". A tak tu často vidím spíše holky, co připomínají kluky, nosí vytahané sekáčové a alternativní oblečení, což zapadá do místní filozofie podporování tolerance a toho, že je vlastně jedno, co máš na sobě. Většinou to nikdo nebude řešit, protože si každý hledí sám sebe. Nicméně tolerance se může lehce zaměnit s ignorancí. Mít nějaký vzor není vůbec na škodu. Na sekáčové módě není nic špatného, udržitelná móda je skvělá věc, přinejmenší k zamyšlení. Ale na druhou stranu, bych ráda viděla více modelů podobných tomuto...a především ženy, která budou vynikat.


Dress - NewYorker
leather sandals - CCC
handbag - Primark
watch - Fossil
bracelet - Primark
earrings - Swarovski pearls
golden necklace - gift
sunglasses - souvenirYou Might Also Like

0 komentářů

Polyvore

Polyvore

Flickr Images