Mojito, please...

Svěží barvy patří k létu - tak jako vychlazené mojito, tyrkysová barva moře, tropické ovoce a pestré květy. Jak jste si mohli všimnout, m...

Svěží barvy patří k létu - tak jako vychlazené mojito, tyrkysová barva moře, tropické ovoce a pestré květy. Jak jste si mohli všimnout, miluju modrou barvu. Sytě inkoustovou a hlavně v kombinaci s bílou. Pro tentokrát jsem ale oblekla limetkově zelené kalhoty, a opět si pohrála s color blockingem. Zářivých barev v Berlíně moc neuvidíte. V architektuře tu převládají červené cihly a obklady, v oblečení převážně černá a tlumené barvy. Proto si užívám ten kontrast. Nové vs. staré. Barevné vs. unylé. Elegance vs. šedá nuda. Vyměnit v létě jeany za kalhoty má hned několik výhod. Pozdvihnete váš outfit o level výš. Jsou pohodlnější a prodyšnější (především ty z chladivého lnu), a dostanete se z  džínového meanstremu. 
Máte taky nějaké oblečení, ve kterém vynikáte z davu?

Top - Reserved
Trousers - Orsay
Shoes - CCC
Bag - Orsay
Belt - Reserved
Watch - Casio
Bracelets - Czech glass beads
Earrings - Swarovski crystals
Sunglasses - souvenir
 
Limetková v tomto odstínu je studená barva a bude se nejlíp kombinovat se šedou, inkoustově modrou, černou, nebo pokud jste odvážnější, můžete zvolit i ostružinovou. Pokud jste teplé typy, tak byste se měli této barvě vyvarovat a místo ní si vzít třeba hráškovou. Mrkněte také na moji nástěnku na Pinterestu, kde najdete porovnání teplých a studených barev, pro snadnější orientaci a inspiraci.

Lime 2017You Might Also Like

0 komentářů

Polyvore

Polyvore

Flickr Images