Hot town, summer in the city

Ahoj! Léto se nám kvapem blíží a konečně si můžem na sebe vzít něco lehčího a vyrazit na pláž. Nejradši nosím světlé džínové lehce over...


Ahoj! Léto se nám kvapem blíží a konečně si můžem na sebe vzít něco lehčího a vyrazit na pláž. Nejradši nosím světlé džínové lehce oversized šortky, které mají po stranách krajku, a k tomu volné triko s širším výsřihem. Hezky odhalí ramena a líp tak nachytám letní barvičku =) Na koupání to zatím není, tak místo plavek mám krajkovou podprsenku, která jen decentně vykukuje. Osobně se mi tento styl krajkových podprsenek (bralettes) moc líbí a rozhodně je to příjemnější přes léto, než se potit v plných košíčcích s kosticemi.

Od malička poslouchám The Beatles. Chodila jsem na revival kapely, začala poprvé brnkat na kytaru jejich písničky a odhalovala víc a víc z kapel 60.let - Lovin' Spoonful, Rolling Stones, The Kings, Beach Boys... A zůstalo mi to do teď. Když jsem viděla tohle triko v H&M, musela jsem ho mít, i když kvalitou by mohlo být lepší. Nicméně mě opět dostaly moje barvy - zelená, modrá, fialová...tak nebylo co řešit!

T-shirt, bra - H&M
shorts - Lidl
shoes - StreetShoes
sunglasses - thrift shop
earrings - Swarovski

Opět jsem byla v Treptower parku, kde je nejenom úžasný klid, ale především je tam plno stromů, které tlumí ostré přímé slunce a vytváří ideální prostředí pro fotografování. Věnuju se teď hodně portrétním fotkám, a pohrávala jsem si se světlem a stínem. Tady je malá ukázka.Shop my style

Bralety jsou vhodné především pro menší dekolty. Pohodlnější budou ty, které mají širší pruh pod košíčky a nebudou se vám tak zarývat do obvodu. Také si dejte poroz, aby ramínka nebyla až moc pružná a tenká (moje vlastní zkušenost z H&M), ty se vám rychleji vytahají a nebudou dobře držet košíčky. Také jsou ideální do kufru, kde nezabírají tolik místa a stačí je přeprat šamponem na vlasy. Nikdy, NIKDY! nepoužívejte aviváž, především ne tam, kde je lycra, tím si zkracujete životnost prádla. Jemný dětský šampon a vlažná voda to jistí.

Summer Bralettes


You Might Also Like

0 komentářů

Polyvore

Polyvore

Flickr Images