OOTD#1 Pigeon Grey in Indian Summer

Hello ladies, s koncem září je babí léto v plné síle a sluníčko nás ještě krásně hřeje. Boho styl je trendem i letos, dá skvěle vyn...Hello ladies,

s koncem září je babí léto v plné síle a sluníčko nás ještě krásně hřeje. Boho styl je trendem i letos, dá skvěle vyniknout podzimním barvám, ale pro mě bohužel není. V barevné typologii nejsem teplý, ale studený zimní typ, tudíž mi podzimní barvy nesluší a nevypadám v nich dobře. Proto jsem dnešní outfit zvolila jako "back to school" v šedo modrých tónech a doplnila ho alespoň kaštanově hnědou kabelkou, abych trochu ladila s podzimní přírodou. Jsem nadšená z nového kabátku/saka, mamka by zvolila spíše název paleto. Má nádhernou barvu holubičí šedi - někdy se tváří do světle modra, jindy zase do šeda. Při zvolení studených výraznější odstínů, hlavně inkoustově modré a fialové rtěnky, dá krásně vyniknout mým zeleným očím. Pokud si vytvoříte základ šatníku tzv. "basic" v neutrálních tónech a střizích, které vám budou lichotit, snadno nakombinujete během chvilky outfity, které si udrží váš styl (!!!) i rukopis. Co myslím tím stylem? Buď máte rády romantičtější šatník (květinové vzory, volány, sukně), rockový (jeany, kožená bunda, kotníkové boty), business (saka, halenky, kvalitní kabelka)...každý styl má jiný basic, proto univerzální basic kousky prostě neexistují.

Svůj basic ráda oživím doplňky, se kterými se ráda vyhraju - šátky a výraznější rtěnky oživí zdánlivě obyčejný outfit a nemusím zahltit skříň nejrůznějšími barevnými kousky, které ve výsledku budu hůře kombinovat - kvůli lehce jinému odstínu barvy apod. Basic je jistota, od které je dobré začít budovat kvalitní šatník. Pak zjistíte, že i drobné detialy na "obyčejné" bílé košili se můžou stát rafinovaným zpestřením. Např. zlaté knoflíčky, francouzské zapínání, drobná nášivka na kapsičce, nabírané rukávy nebo sklady podél zapínání apod. Začnete pak více přemýšlet o módě a detailech, které ji vytváří. Pak třeba zjistíte, že v Primarku vlastně není o co stát, a že většina je šitá pouze horkou jehlou. =) 


ootd_1.png
  • náušnice: Swarovski crystals 
  • hedvábný šátek: Fraas 
  • rtěnka: UMA odstín 500 
  • blazer/paletot: ZARA
  • košile: ZARA
  • vesta: vintage 
  • kožené lakované lodičky: CCC 
  • jeans: Stradivarius
  • kabelka: ZARA

You Might Also Like

0 komentářů

Polyvore

Polyvore

Flickr Images